Home ShowBiz Geti dhe Marina në pushime me Luanën
Geti dhe Marina në pushime me Luanën
0

Geti dhe Marina në pushime me Luanën

0
0

Nuk i ndahet Luana çiftit, as kur janë me pushime. Marina dhe Getoari po bëjnë pushimet e radhës, këtë herë në Itali po nuk janë vetëm, Luana është me ta në njëlloj mënyre. Pas disa fotove e videove nga deti dhe zona që po eksplorojnë Marina ka ndarë pak sekonda nga momenti kur në makinë dëgjonin këngën e fundit të Luanës, “Benzina”.
“Me zjerrmin kudo”, ka shkruar ajo, duke iu referuar këngës dhe atmosferës që përçon.

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Link: https://www.instagram.com/p/BWpIDCPB0g4/?taken-by=ghettogeasy&hl=en

2017-07-17 10_23_01-Document1 - Word

marina

luana

Link: https://www.youtube.com/watch?v=BUlRvB_dm1U