Home ShowBiz Sa vjet festojnë sot Juliana Pasha dhe bashkëshorti?
Sa vjet festojnë sot Juliana Pasha dhe bashkëshorti?
0

Sa vjet festojnë sot Juliana Pasha dhe bashkëshorti?

0
0

Shtatori paska qenë i dasmave edhe shumë vite më parë. Nuk u martuan vetëm Marina, Orinda e Xhensila. Në shtator qenka martuar edhe Juliana Pasha. Ajo sapo e bëri një urim. Altini dhe Juli kanë një lidhje të ngushtë jo vetëm si bashkëshortë, por edhe si bashkëpunëtorë. Ata punojnë së bashku prej vitesh. Madje fillimisht ishin kolegë, Altini pjesë e bandës muzikore ku Juli nisi të këndonte, më pas u dashuruan dhe martuan. Kanë plot 11 vite martese sot.

♥️➕♥️ #11vjetmartese

A post shared by 💫JULIANA PASHA💫 (@julianapasha) on

Link: https://www.instagram.com/p/BY70bjJBUvL/

Kujtojmë se edhe Ami me Ermalin e festuan pak ditë më parë përvjetorin e martesës. Edhe ata në shtator.

Si sot,7vite më parë u martova me ktë gocën. @amardatoska të dua si ditën 1😍😍😍

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Link: https://www.instagram.com/p/BY3a0m0Fyhz/?taken-by=ermalmamaqiofficial