Home ShowBiz Zbulohen dhurata të tjera që Enca mori për ditëlindje
Zbulohen dhurata të tjera që Enca mori për ditëlindje
0

Zbulohen dhurata të tjera që Enca mori për ditëlindje

0
0

Ka festuar në mënyrë madhështore ditëlindjen Enca, ka qënë një festë e mbushur me shumë të papritura dhe shumë çmëndurira. Nuk harrojmë kafshimin në buzë që Enca i bëri motrës së saj si edhe dhuratën më të madhe që ishte bërë Encës, biletën për udhëtimin në Amsterdam me një grup shoqëror.

Por ka akoma nga ditëlindja e Encës, ajo sapo na ka zbuluar edhe dy dhurata të tjera që ka marrë atë natë, bëhet fjalë për dy çanta të veçanta si në stilin që Enca dëshiron.

Foto e dhuratave:

2017-10-27 08_59_48-Instagram

2017-10-27 09_00_00-Instagram

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Baq4GqohGD3/?taken-by=enca