Home Tag "canta"

Flamuri shqiptar në koleksionin e ‘Louis Vuitton’, ja sa kushton çanta e veçantë

0
“Louis Vuitton” prodhon një çantë me  dizajnin e flamurit shqiptar. Louis Vuitton ka nxjerrë në shitje koleksionin me çanta që kanë flamuj të vendeve të ndryshme, mes tyre edhe Shqipërisë. Printet klasike të Louis Vuitton janë të mbuluara me qëndisje të kuqe në të gjithë sipërfaqen dhe shqiponja shfaqet në qendër. Produkti kushton 9900 dollarë […]

Lori hap dyert e garderobës gjigande, çanta dhe veshje pa fund

0
Lori Hoxha është padyshim një prej femrave më me stil dhe që këtë e shohim herë pas here në fotot që poston në rrjetet sociale ku të bien në sy kombinimet e saj të veçanta. Kombinimi i veshjes me çantën, bizhutë apo këpucët e duhura është diçka që i del shumë mirë Lorit dhe ndonjëherë ajo […]

Hapi garderobën dhe na la pa fjalë, çantat e Morenës nuk kanë fund

0
Këngëtarja Morena Taraku ka vendosur të zbulojë një pjesë të garderobës së saj dhe këtë herë është fokusuar tek çantat. Ajo ka postuar në instagram disa foto ku tregon llojet dhe markat e ndryshme të çantave që zotëron dhe që janë pafund. “Disa nga lodrat e mia”, shkruan Morena krahas fotove ku shohim çanta të […]

Zbulohen dhurata të tjera që Enca mori për ditëlindje

0
Ka festuar në mënyrë madhështore ditëlindjen Enca, ka qënë një festë e mbushur me shumë të papritura dhe shumë çmëndurira. Nuk harrojmë kafshimin në buzë që Enca i bëri motrës së saj si edhe dhuratën më të madhe që ishte bërë Encës, biletën për udhëtimin në Amsterdam me një grup shoqëror. Por ka akoma nga […]

10 aksesorët e domosdoshëm për një mashkull

0
Edhe pse shumica e meshkujve nuk i kushtonjë rëndësi shumë si femrat pamjes së tyre të jashme apo garderobës, përsëri është shumë e rëndësishme të dini se çfarë duhet të përmbajë garderoba juaj. Në fakt ditët e sotme po rritet mjaft numri i meshkujve të cilët kanë filluar t`i kushtojnë rëndësi vetes së tyre duke […]

10 dizenjime çantash për të investuar në vitin 2016

389
Chanel Bag Chanel është klasike që ç’do gruaje i nevojitet në arsenalin e çantave të dorës ose si një portofol i madh. Kjo çantë e zezë është perfekte për punë ose mbrëmje.   Louis Vuitton Një nga çantat ikonë të Louis Vuitton.   Hermes Kelly Bag Kjo çantë është e bukur kështu që kërkon vëmendje. […]