Home ShowBiz Dashuria e Sarës për Ledionin, e parrëfyer si sot. Të ketë marrë propozimin për martesë?!
Dashuria e Sarës për Ledionin, e parrëfyer si sot.  Të ketë marrë propozimin për martesë?!
0

Dashuria e Sarës për Ledionin, e parrëfyer si sot. Të ketë marrë propozimin për martesë?!

0
0

Një nga çiftet më të lakuar në media, Sara Hoxha dhe Ledion Liço. Si të formësuar për njëri-tjetrin, në shumë aspekte.
Sara ka ndarë më miqtë e saj në rrjetet sociale një foto krah Ledionit dhe duken një mrekulli. Ajo ka zgjedhur ta shoqërojë këtë foto me vargjet e këngës ‘Perfect Symphony’ të Ed Sheeran dhe Andrea Boçelit.

Më puth ngadalë dhe unë filloj të ekzistoj dhe filloj të rritem në shikimin tënd’ janë vargjet që Sara ka veçuar për të shprehur dashurinë ndaj Ledionit. Por krah këtyre vargjeve ajo ka vendosur dhe simbolin e një unaze me diamantë. Mos vallë Sara ka marrë propozimin për martesë…?

Mi baci piano ed io, torno ad esistere e nel tuo sguardo crescerò✨💍

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

Link: https://www.instagram.com/p/BdPakayHYcR/?taken-by=sarahoxhaaa

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bc_9n3iHCmZ/?taken-by=sarahoxhaaa