Home ShowBiz “Gëzuar shalëgjata ime. Të dua,” Urim pikant për Bora Zemanin
“Gëzuar shalëgjata ime. Të dua,” Urim pikant për Bora Zemanin
0

“Gëzuar shalëgjata ime. Të dua,” Urim pikant për Bora Zemanin

0
0

Bora Zemani, e përfolur së fundmi për ndarjen nga DJ Vin Veli, festoi ditlindjen. Gazetarja e njohur sportive, nuk ka hezituar të ndajë me fansat në rrjetet sociale momente të bukura nga koha e kaluar me djalin e saj Arbnorin.

Moderatorja vetëm pak kohë më parë është përfolur për ndarjen nga babai i djalit dhe njëkohësisht bashkëjetuesi i saj DJ i njohur, Vin Veli.

Sot në ditën e saj të veçantë ndërsa ka marr shumë mesazhe urime ajo nuk është kursyer të publikoj disa nga to. Ndër më të veçantët është edhe ai i mikeshës së saj Rezarta Shkurtës “Gëzuar ditëlindjen shalëgjata ime. Të dua,”-ka shkruar Rezarta në urimin e saj.

auto_boraaa_1515515489-65872391515517533

Link: https://www.instagram.com/borazemani/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BdVUOPWHi9X/?taken-by=borazemani