Home Tag "bora zemani"

Bora Zemani nxorri në foto këmbët dhe ndezi rrjetin me komente

0
Moderatorja Bora Zemani sapo ka ndezur rrjetin me komente nga më të ndryshme. Ka publikuar një foto me një fustan të verdhë, të shkurtër ku detaji që bie më shumë në sy janë këmbët e saj elegante. Kjo foto sensuale ka ndezur rrjetin dhe komentet kanë vërshuar lumë. Të këngsha këmbët, shalgjatë, ti lëpij këmbët […]

Projekti i ri i Bora Zemanit, ja çfarë do të ndodhë me moderatoren..

0
Moderatorja Bora Zemani do të nisë shumë shpejt një projekt të ri, ndërsa ka nisur xhirimet. Nëpërmjet një story në Instagram, Bora lajmëron nisjen e projektit të ri, ndërsa shfaqet në qendër të kryeqytetit që në orën 6 të mëngjesit. Bora nuk ka dashur të zbulojë më shumë, ndërsa në video shkruan vetëm “ Projekt […]

“Nuk i intereson askujt” Çfarë i ndodhi Bora Zemanit?!

0
Moderatorja Bora Zemanin tashmë e shikojmë në emisionin 3-shat perkrahë vëllezërve binjak Veshaj. Flitet gjithashtu që mes Donaldit dhe Borës egziston një romancë por askush nga të dy nuk ka pranuar asgjë në lidhje me këto thashëtheme që qarkullojnë. “Nuk i intereson askujt” ka shkruajtur Bora krahas një foto të publikuar në Instagram dhe ka […]

“Ishte çun i mirë” Eva Murati tregon kur e ka dhënë puthjen e parë

0
Moderatorja e njohur Eva Murati ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “3-shat”, i drejtuar nga Bora Zemani dhe nga binjakët Donald e Romeo Veshaj. Gjatë intervistës, moderatorja ka folur edhe për jetën private, megjithëse mundohet që të tregohet gjithmonë e rezervuar. Moderatorja Eva Murati e cila prej 7 është në një lidhje me […]