Home Tag "bora zemani"

Edhe Bora Zemani me një pasion të fshehur përveç prezantimit

0
Bora Zemani pas ndarjes së saj me Dj Vin Velin gjtihmonë ka qënë në qëndër të vëmëndjes. E dje e ftuar në emisionin e Soiree në Top Channel ka zbuluar një pasion tjetër përveç prezantimit dhe moderimit. Me një kitare dhe mikrofon Bora ka zbuluar talentin e saj në muzikë, një pasion i saj para […]

Në 10 vjet kaq pak ndryshime? Bravo Bora Zemani

0
  Janë vërtetë të pakët vipat që kanë shpëtuar pa u përfshirë në sfidën “10 year challenge”. Shumë prej tyre kanë guxuar fortë e kanë rrezikuar, por Bora Zemani është ndryshe. Bora e sqaron situatën duke treguar se edhe ajo i bashkohet kësaj sfide. Në fakt, moderatorja e njohur është ndër të paktat personazhe që nuk […]

Bora Zemani bën një dedikim fantastik për ‘shokun e saj të ngushtë’

0
Pasi shkëlqeu në moderim tek ‘Kënga Magjike’, Bora Zemani mori shumë vëmendje mediatike. Sot ajo ka një arsye shumë të fortë për të festuar pasi djali i saj Arbori feston 4 vjetorin. Moderatorja ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto ku ajo së bashku me Arborin janë të veshur njëlloj me rroba festive ndërsa shkruan […]

Heq dorë nga ekrani, Bora Zemani ka një arsye shumë të veçantë

0
Moderatorja Bora Zemani gjatë një pyetësori në emisionin “Thumb” në ABC News, ndër të tjera ka rrëfyer dhe për planet në të ardhmen. Ajo u shpreh se është shumë e entuziazmuar që është pjesë e ‘Këngës Magjike’ gjithashtu tregoi se nuk ka ndërmend  të qëndrojë shumë gjatë në ekran. ’Planet janë gjithmonë në lidhje me […]

Emocionuese! Përse u përlot Bora Zemani në studio?

0
Moderatorja Bora Zemani ishte e ftuar gjatë pasdites së djeshme në emisionin ‘Rudina’ në Tv Klan. Ndër të tjera ajo foli për eksperiencën si prezantuese te ‘Kënga Magjike’ dhe për djalin e saj Arborin. Teksa në ekran u shfaq një kolazh me fotot e saj dhe të djalit, moderatorja nuk i përmbajti lotët. “Arsyeja pse u […]

Bora Zemani surprizon të gjithë, nga brune bëhet tërësisht bjonde

0
Moderatorja e njohur Bora Zemani ka pasur zhvillime të rëndësishme në jetën e saj profesionale. Ky sezon televiziv e gjen në Tv Klan,  përkrah Ardit Gjebresë në prezantimin e “Këngës Magjike”. Mesa duket të rejat nuk mbarojnë me kaq , pasi këtë të dielë Borën mund ta shihni bjonde. Moderatorja ka publikuar në “Instastory” një video ku […]

Bora Zemani flet për ‘tradhtinë’ e Vin Velit

0
Vitin e shkuar moderatorja Bora Zemani dhe DJ Vin Veli i dhanë fund lidhjes mes tyre. DJ i njohur deklaroi në një intervistë se kishte tradhtuar por nuk dha detaje nëse ka ndodhur gjatë lidhjes me Borën. Ndërkohë, Bora nuk i ka rezistuar trendit të momentit “Më bëj një pyetje” në Instagram. Ishte një prej ndjekësve të saj […]

Bora Zemani ndihet e bekuar – Në pishina me…

0
Pas ndarjes së shumë përfolur me dj e famshëm Vin Veli, Bora ka nisur jetën e saj shumë natyrshëm. Këtë verë ajo ka qënë e zënë si spikere e botërorit po ka gjetur gjithmonë kohë për t’ju dedikuar vetes. Bora sot pranon që ndjehet e bekuar me djalin e saj. Ajo e ka çuar atë […]

Poston foto nga plazhi, Bora Zemani lë gojëhapur ndjekësit

0
Për hir të shumë aspekteve pikante të jetës së saj profesionale dhe private, Bora Zemani është një prej femrave më të njohura të showbizz-it. Moderatorja bukuroshe është mjaft aktive në rrjetet sociale, ka një numër të madh ndjekësish në profilin e saj në “Instagram”. Ajo shpesh ndan me fansat momente të shumta jo vetëm nga […]