Home ShowBiz “Udhëtim në kohë”, ja ku na dërgon Aurela Gaçe
“Udhëtim në kohë”, ja ku na dërgon Aurela Gaçe
0

“Udhëtim në kohë”, ja ku na dërgon Aurela Gaçe

0
0

“A e dini ju që më kap nostalgjia mua ndonjëherë…”  shkruan diva e këngës Aurela Gaçe. Ajo shpeshëhere hap arkivat dhe ndan momente nga jeta e saj për ndjekësit në Instagram.
Ajo ka sjellë disa video në instastory ku shfaqet duke kënduar vite më parë. Ndër to, ajo na ka kthyer deri në vitin 1995 ku shihet duke kënduar këngë përmetare për të cilat ka thënë se janë ndër më të bukurat.

Link: https://www.instagram.com/aurelagaceofficial/