Home ShowBiz Ja cilin vend zgjedh Leonora për të pushuar
Ja cilin vend zgjedh Leonora për të pushuar
0

Ja cilin vend zgjedh Leonora për të pushuar

0
0

Është koha e dimrit dhe çdo kush zgjedh ndonjë vend për të kaluar një kohë të bukur të kësaj stine. Leonora Jakupi e cila ka ca kohë që po qëndron larg vëmendjes mediatike ka zgjedhur vendin e saj për të pushuar.

Përmes një fotoje në instastory Leonora tregon vendin se ku është duke kaluar disa ditë relaksi.

Ajo tashmë është në Brezovicë dhe si duket është duke ia kaluar mjaft mirë. Nuk dihet se me kë ka shkuar në këtë vend, edhe këtë herë ajo ka ditur të ruaj shumë mirë privatësinë e saj.

leonora

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BcpBUIYnSxu/?taken-by=leonorajakupi