Home ShowBiz Cila buzëqeshje po ia ndalë botën Emina Çunmulajt
Cila buzëqeshje po ia ndalë botën Emina Çunmulajt
0

Cila buzëqeshje po ia ndalë botën Emina Çunmulajt

0
0

Bekimi më i madh në këtë jetë është të kesh një fëmijë, pa marrë parasysh se a është djalë apo vajzë. Për çdo prind ardhja në jetë e një fëmije është gjëja më e shenjtë dhe më e bekuar nga Zoti. Ditët që Zoti t’i fal që t’i shohësh duke u rritur janë ditët më të mira në jetën e çdo prindi, prandaj kur ata shohin fëmijët e tyre mund të ndalojë gjithçka përreth përfshirë edhe bota.

Kështu po ndodh edhe me Eminën, e cila është duke shijuar fëmijërinë e vajzës së vet Elles. Madje ajo që më së shumti i pëlqen është buzëqeshja që Elle bën.  Në një fotografi të postuar në Instagram, duket Elle duke buzëqeshur në një park fëmijësh. Emina në këtë foto ka shkruar “Bota ime ndalet kur ti buzëqesh”.

My world stops when you smile 💗 @ellafarianaz

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Linku: https://www.instagram.com/p/BevWzTRB4yh/?taken-by=eminacunmulaj

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BeTB2Imhwvp/?taken-by=eminacunmulaj