Home Tag "buzeqeshje"

Poem Blu duke qeshur, kjo video nuk duhet humbur

0
Sara Hoxha dhe Ledri Vula u bënë prindër të një vajze në mesin e muajit të shkuar. Ata të dy e kanë bërë publik profilin e vogëlushes e madje ajo tashmë ka edhe një profil të sajin në instagram. Poem Blu është kaq e këndshme dhe prindërit e saj nuk i kursejnë herë pas here […]

Të mbash një lapës në gojë të bën të lumtur, ja arsyet

0
Të qeshësh është padyshim mjaft efektive për të ndryshuar humorin sidomos pas një dite të vështirë dhe të lodhshme. Megjithatë ndonjëherë humori mund të vijë edhe duke përdorur një lapës. Tingëllon apsurde, por është e vërtetë dhe madje e provuar shkencërisht. Kështu nëse në një moment të caktuar të ditës vendosni në gojë një lapës […]

Marina zbulon detajin që Geti është dashuruar pas saj

0
Marinën kjo e diel e ka gjetur pranë bregdetit. Teksa ishte futur në det për t’u larë dikush e ka bërë për të qeshur dhe nga foto e publikuar prej saj ka qënë një e qeshur me gjithë zemër. Por bashkë me postimin e kësaj foto të veçantë, vet Marina ka zbuluar një detaj të […]

Robert Berisha mban një sekret të madh

0
Përveç muzikës, Robert Berisha është i njohur për sarkazmën dhe humorin e tij në skenë.  Ai i merr gjërat shtruar dhe i thotë ashtu troç si i mendon. Një gjë që është shumë e dukshme por që ndoshta nuk e keni vërejtur, është buzëqeshja dhe lumturia që ai përçon tek publiku. Rreth kësaj ai ka […]

Cila buzëqeshje po ia ndalë botën Emina Çunmulajt

0
Bekimi më i madh në këtë jetë është të kesh një fëmijë, pa marrë parasysh se a është djalë apo vajzë. Për çdo prind ardhja në jetë e një fëmije është gjëja më e shenjtë dhe më e bekuar nga Zoti. Ditët që Zoti t’i fal që t’i shohësh duke u rritur janë ditët më […]