Home ShowBiz “Arratisen” nga Shqipëria, por ku po e kalojnë “Shën Valentinin” Xhensila me Besin
“Arratisen” nga Shqipëria, por ku po e kalojnë “Shën Valentinin” Xhensila me Besin
0

“Arratisen” nga Shqipëria, por ku po e kalojnë “Shën Valentinin” Xhensila me Besin

0
0

Nuk e ka konfirmuar apo mohuar asgjë mbi një shtatzani të mundshme edhe pse u përfol shumë mediatikisht. E si për të shpëtuar pak nga tabloidët rozë, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë zgjedhur që këtë Shën Valentin ta kalojnë jashtë Shqipërisë.

Ajo e feston ditën e të dashuruarve në një nga ishujt më të bukur të Greqisë, në Santorini.

Çifti po e kalojnë këtë ditë në këtë ishull të bukur dhe karakteristik për vetë arkitekturën historike që mbart.

Xhensila e ka bërë të ditur vetë këtë fakt, përmes fotove mjaft frymëzuese që ka postuar në instagram.

Link: https://www.instagram.com/p/BfJP6JphxVB/?taken-by=xhensilamyrtezaj

Link: https://www.instagram.com/p/BfJJ9lYhyW_/?taken-by=xhensilamyrtezaj

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BZoGgvJBLvF/?taken-by=xhensilamyrtezaj