Home ShowBiz Marina Fara i nxjerr të fshehtën. Ja me kë është e lidhur Fjorentina
Marina Fara i nxjerr të fshehtën. Ja me kë është e lidhur Fjorentina
0

Marina Fara i nxjerr të fshehtën. Ja me kë është e lidhur Fjorentina

0
0

Fjorentina Halili është komentuar shumë së fundmi, pasi e rishfaqi publikisht xhelozinë e saj, pas lidhjes së re të Olsit, duke postuar foto intime dhe mesazhe të drejtpërdrejta për çiftin e ri.

Big brother ende vazhdon për ta, pasi vëmendja nuk po shuhet.

Megjithatë edhe ajo  është komentuar shumë kohët e fundit për të dashurin e saj të ri, i cili sipas fjalëve të saj është më i ri se ajo.

Pas ndarjes nga Olsi Klosi të gjithë presin të dinë kush është djali që i ka rrëmbyer zemrën bukuroshes.

Dhe mesa duket Marina Fara e ka nxjerrë këtë të fshehtë.

Ajo ka postuar një foto ku ndodhet në shoqërinë e menaxherit të njohur, Xhani Demika dhe Fjorentinës e cila është ulur në prehrin e këtij të fundit dhe duart i kanë të bashkuara.

Kaq është dashur që të gjithë të mendojnë se mes tyre ka diçka.

Por nuk dihet si qëndron e vërteta.

Xhani gjithashtu ka një marrëdhënie të mirë me Olsin dhe shpesh janë parë nën shoqërinë njëri-tjetrit.  Në një foto të çiftit gjatë mbrëmjes së djeshme Xhani i shkruan Fiorentinës “Gëzuar”, në mesnatë. Fjala është për Shën Valentinin, normalisht.

00:00 😬🤪 Gezuar 🥂 @fjorentina.halili 🥂

A post shared by XD💯 (@xhanidemika) on

Link: https://www.instagram.com/p/BfJ5GezntUl/?taken-by=xhanidemika

Link: https://www.instagram.com/p/BfGyBIMHUNH/?taken-by=xhanidemika

Link: https://www.instagram.com/p/BfJFo4-jrXy/?taken-by=marinafara.official

Link: https://www.instagram.com/p/BfCVvpPjKEE/?taken-by=marinafara.official