Home ShowBiz Baby G zbulon një fakt interesant rreth jetës së saj
Baby G zbulon një fakt interesant rreth jetës së saj
0

Baby G zbulon një fakt interesant rreth jetës së saj

0
0

Është një ndër më të ndjekurat në Instagram. Me ritmin dhe projektet e saj ajo vazhdoi të mbajë pranë vetes fansat e saj që i kanë qëndruar pranë që nga fillimi i karrierës së saj e deri më sot.

Me stilin e saj provokues, Baby G shpesh herë vë në funksion asetet e saj trupore të cilat do të dëshironte t’i kishte çdo femër. Ajo së fundi ka zbuluar një fakt interesant rreth saj.

Në një fotografi në instastory Baby G i ka bërë foto vetes teksa po mbante lartë fytyrën e saj për t’u grimuar nga grimeri.

Ajo bashk me këtë foto ka zbuluar diçka shumë interesante rreth saj. “Një fakt rreth meje: më pëlqen të flejë kur njerëzit bëjnë “make up” për mua”.

Pra Baby G shfrytëzon këtë kohë për t’i pushuar sytë dhe për të bërë një sy gjumë. Ide e mirë, për ato që iu zgjat grimi shumë.

baby g

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Be05_GxBUJm/?taken-by=babygee