Home ShowBiz Kylie Jennerit nuk ia lë shenjë shtatëzania, shikojeni sa në formë që është
Kylie Jennerit nuk ia lë shenjë shtatëzania, shikojeni sa në formë që është
0

Kylie Jennerit nuk ia lë shenjë shtatëzania, shikojeni sa në formë që është

0
0

Kanë kaluar vetëm disa ditë që nga lindja e fëmijës të saj të parë. Ajo deri më tani nuk ka shfaqur asnjë fotografi të sajën përveç atyre që është zënë nga paparacët e mediave të njohura rozë.

Por tani Kylie Jenner thyen heshtjen. Ajo para disa orëve ka publikuar në instagram dy fotografi shumë të lezetshme.

E veshur me veshje sportive të markës “addidas” ajo ka pozuar brenda makinës luksoze të saj.

Me flokët e shkurtër dhe të drejtuar dhe me një grim që e bën atë akoma më të veçantë nëna e vajzës së vogël Stormi është dukur bukur si asnjëherë më parë.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Linku: https://www.instagram.com/p/BfHmOubFm2p/?taken-by=kyliejenner

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bbzu-5-lr6d/?taken-by=kyliejenner