Home ShowBiz Cozman me pushime por ndërkohë publikon një foto të rrallë
Cozman me pushime por ndërkohë publikon një foto të rrallë
0

Cozman me pushime por ndërkohë publikon një foto të rrallë

0
0

Reperi Cozman nuk është edhe aq aktiv në rrjete sociale, mirëpo kur publikon ndonjë gjë, sigurohet që të tundet rrjeti dhe të flitet vetëm për të. Dhe kësaj rradhe ai ia ka arritur.

Në një foto që ka publikuar në instagram, Cozman shihet me marihuanë në duar, foto kjo e bërë në Brezovicë, në vendin ku edhe është duke kaluar pushimet dimërore.

Ky provokim i Cozman ka ndezur titujt e mediave rozë të cilat nuk po rreshtin së shkruari rreth tij dhe veprës së tij.

Antari i grupit “BabaStars” provokime të tilla ka bërë edhe më heret dhe për këtë gjë ai nuk e vret fort mendjen.

We Do It Marley Style, Wake And Bake ❄️⛷

A post shared by COZMAN (@cozman) on

Linku: https://www.instagram.com/p/BfIe4fzF-FC/?taken-by=cozman

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BeNyBhRlphI/?taken-by=cozman