Home ShowBiz “Gëzuar” Urimi i Jul Dedës është më i veçanti deri tani
“Gëzuar” Urimi i Jul Dedës është më i veçanti deri tani
0

“Gëzuar” Urimi i Jul Dedës është më i veçanti deri tani

0
0

Artistët kanë gjithnjë një mënyrë ndryshe për të shprehur gjithçka.

Aktori i njohur i humorit Julian Deda, duket se ditën e Shën Valentinit, kavendosur ta urojë në mënyrën e vetë… duke ndjellë të qeshura.

Ai njihet për batutat e tij plot humor dhe këtë humor duket se nuk e ka lënë as këtë ditë.

Ai ka postuar një foto në rrjetin e tij social Facebook, ku duket se është në një lokal kafenejë. ”Gëzuar”, shkruan ai duke pirë sheqer.

2018-02-14 16_47_59-Julian Deda

Link: https://www.facebook.com/jdeda

Burimi i fotos kryesore: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10210911001633958&set=a.1376308250655.50526.1320307208&type=3&theater