Home ShowBiz I ka thënë jo ekranit prej shumë vitesh. Nuk do ta besoni kë ka ftuar në emision Arbana Osmani
I ka thënë jo ekranit prej shumë vitesh. Nuk do ta besoni kë ka ftuar në emision Arbana Osmani
0

I ka thënë jo ekranit prej shumë vitesh. Nuk do ta besoni kë ka ftuar në emision Arbana Osmani

0
0

“Dua të të bëj të lumtur” është emisioni i ri nga Arbana Osmani, i cili do zëvendësojë “Shiko kush luan” në fashën televizive.

Ky do të jetë sezoni i dytë për këtë program dhe Arbana na njohu me të ftuarin e saj të parë,  i cili do të jetë aktori i madh Robert Ndrenika.

“E privilegjuar ta nisim këtë sezon me një të ftuar të jashtëzakonshëm si Robert Ndrenika,”- shkruan Arbana.

Eshtë një meritë e jashtzakonshme profesionale e Arbanës dhe stafit të saj, që kanë bërë të mundur praninë e Ndrenikës në program dhe në televizion në përgjithësi, pasi ai ka mohuar kategorikisht prej shumë vitesh të jetë në ekranin e vogël. Ndjekshmëria pritet të jetë rekord.

Link: https://www.instagram.com/p/BfGaZQqDlg2/?taken-by=arbanao

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BeafgaaAD_C/?taken-by=arbanao