Home ShowBiz Kendall Jenner shfaq shikimin e saj “vrasës” brenda një…
Kendall Jenner shfaq shikimin e saj “vrasës” brenda një…
0

Kendall Jenner shfaq shikimin e saj “vrasës” brenda një…

0
0

Ndryshe nga motrat e saj, Kendall Jenner nuk ka bërë forma të hatashme trupore që mund të binin në sy. Ajo për dallim nga to, ka një trup me të lezetshëm dhe me normal me përmasa të duhura.

Së fundmi e bukura Kendall ka publikuar disa fotografi me anë të së cilave tregon shikimin e saj prej një “vrasëseje”.

Me një shikim të bukur dhe tërheqës ajo duket bukur duke magjepsur në të njëjtën kohë syrin e ndjekësve të saj në instagram.

E veshur me ngjyra verore, Kendall ndodhet ulur në një karrige në një cep të një bibloteke.

Ajo duket shumë bukur dhe sharmante dhe normalisht një gjë e tillë nuk u ka ikur fansave të cilët filluan menjëherë ta komplimentonin për dukjen e saj.

💥 @off____white

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Linku: https://www.instagram.com/p/BfG9pIkj8or/?taken-by=kendalljenner

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BY8rIgJDNWg/?taken-by=kendalljenner