Home ShowBiz Luana Vjollca me pushime, kush tha? Projekte të reja duken në horizont
Luana Vjollca me pushime, kush tha? Projekte të reja duken në horizont
0

Luana Vjollca me pushime, kush tha? Projekte të reja duken në horizont

0
0

 

Eshtë një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale. Sharmante, e gatuar dhe përgatitur për ekran. Aktive në spektakël dhe këngë. Një Very Important Person real  i showbizz-it.

Emisioni i suksesshëm i LuanaVjollcës, “Shiko Kush Luan”, ka përfunduar, për të rinisur sërish ndoshta në tetor. Luana në fund të emisionit premtoi se do të rikthehet së shpejti me një projekt të ri.

Por mesa duket këtë herë ky projekt ndoshta do të vijë në fushën e muzikës, dhe këtë e ka thënë vetë Luana.

Gjëra të reja po vijnë, ka shkruar ajo bashkangjitur adresës së saj në Youtube.

1 milion ndjekës, janë të barabartë me 2 milion sy dhe 2 milion veshë plot kureshtje. Ndaj Luana ke shumë vëmendje për vete.

1713837835416478052_28256874 1713842111282711363_28256874 1713843805538352813_28256874 1713844369848330126_28256874 1713845072948040272_28256874 1713846086056954174_28256874 1713846632574841404_28256874 1713860905212422482_28256874

Link: https://www.instagram.com/luanavjollca/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BfGxiBrHAn8/?taken-by=luanavjollca