Home ShowBiz 14 shkurt përrallor për Floriana Garon. Ja ku e çoi partneri
14 shkurt përrallor për Floriana Garon. Ja ku e çoi partneri
0

14 shkurt përrallor për Floriana Garon. Ja ku e çoi partneri

0
0

Muajin tjetër ajo do të bëhet nënë për herë të parë.

Ish-moderatorja e Tv Klan  përflitet vazhdimisht në mediat online, ajo është treguar e kujdesshme për të ruajtur privatësinë e saj. Florjana Garo prej disa kohësh ka lënë Shqipërinë për Zvicrën ku i’u bashkua të fejuarit të saj avokat, Enis Daci. Floriana gjithnjë mundohet të mos publikojë foto me këtë të fundit, duke ruajtur kështu privatësinë.

Ndërkohë që dje ishte dita e të dashuruarve, ish-moderatorja padyshim që nuk mund të mos e ndante surprizën e të fejuarit me fansat e saj. Në një foto të postuar në Instastory, Floriana tregon se Enisi e ka çuar atë në Itali  për Shën Valentin.

Shihen tullumbace dhe petale trëndafili, në atmosferë feste romantike. “Valentini”, shkruan Garo, duke treguar pamjen e një restoranti luksoz.

1714726181024182424_39148495 1714727435473404201_39148495 1714812482981327924_39148495

Link: https://www.instagram.com/florianagaro/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BdYrgdeDjRp/?taken-by=florianagaro