Home Aktualitet “U bëmë me hernie diskale duke mbjellë pemë…” Bes Kallaku i zgjidh hallin Lali Erit
“U bëmë me hernie diskale duke mbjellë pemë…” Bes Kallaku i zgjidh hallin Lali Erit
0

“U bëmë me hernie diskale duke mbjellë pemë…” Bes Kallaku i zgjidh hallin Lali Erit

0
0

Një numër i madh personazhesh publikë i janë bashkuar nismës së Bashkisë së Tiranës, për realizimin e pyllit orbital.

Në lidhje me këtë, Erion Veliaj dhe Bes Kallaku kanë bërë një film me metrazh të shkurtër sot në Tiranë, me skenar fushatën e mbjelljes së pemëve.

Filmi fillon me Veliajn që takon punonjësit e gjelbërimit të Bashkisë së Tiranës dhe “rastësisht” aty gjen Bes Kallakun duke ia filluar muhabetit “spontan”.

Aktori i humorit është një personazh që vazhdimish shihet pranë Ilir Metës, por me kalimin e tij në Presidencë, duket se tani Besit i duhen aktorë të rinj të rendësishëm dhe kështu ka gjetur lali Erin.

Për më tepër, ndiqni çfarë na servir regjia e lali Erit.

Link: https://www.instagram.com/p/Bf3QU-RgLBh/?taken-by=bes_kallaku

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Be2rhBnAcAn/?taken-by=bes_kallaku