Home Aktualitet Gratë shqipëtare më të sukseshme në Londër, janë shembull për këdo
Gratë shqipëtare më të sukseshme në Londër, janë shembull për këdo
0

Gratë shqipëtare më të sukseshme në Londër, janë shembull për këdo

0
0

Gratë shqiptare më të sukseshme në Londër janë në fokus të një video shumë interesante dhe mbreslënëse publikuar nga Ambasada e Republikës së Shqipërisë me seli në Londër.

Mirela Sula, drejtuese e Global Woman, Lea Ypi lektore, Katerina Metaj punonjëse e “Dolce Gabbana” te burimet njerëzore, Zamira Ruspi, mjeke dhe drejtuese e shoqatës “Nënë Tereza”, Fiona Krasniqi, punonjëse në Dhomën Britanike të Tregtisë, Sindi Slemani, këshilltare në ministrinë e Brendshme Britanike, Brikena Muharremi avokate në Londër, Brunilda Shtëmbari terapiste apo Vera Ora, mamaja e Rita Orës, mjeke-psikiatre e cila ka luftuar me kancerin… të gjitha këto zonja shqiptare me rastin e 8 marsit kanë dhënë një mesazh të mrekullueshëm.

Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Gruas

Ambasada e Republikës së Shqipërisë në Londër me anën e këtij video-mesazhi uron Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Gruas. Embassy of the Republic of Albania- London Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme – Republika e Shqipërisë

Posted by Embassy of the Republic of Albania- London on Thursday, March 8, 2018

Link: https://www.facebook.com/ALBinGBR/videos/1570501986337589/

Burimi i fotos kryesore: https://www.facebook.com/ALBinGBR/videos/1570501986337589/