Home Aktualitet Bashën apo Ramën? Ja kë do votonte me sy mbyllur Arian Çani
Bashën apo Ramën? Ja kë do votonte me sy mbyllur Arian Çani
0

Bashën apo Ramën? Ja kë do votonte me sy mbyllur Arian Çani

0
0

Edi Ramën apo Lulzim Bashën, kë do të votonte moderatori i njohur Arjan Çani?

Gjatë emisionit “Studio e Hapur” Arjan Çani ka rrëfyer hapur dhe pa asnjë dyshim se do të votonte me sy mbyllur Lulzim Bashën.

Ndër të tjera ai tha se mezi prêt të kthehet ajo kohë ku të gjithë paguanin nga 10%, premtim ky i bërë edhe nga kreu i PD-së, Lulzim Basha.

“Ti dikur paguaje 10 % që unë mezi pres që të vijë ajo kohë ku të paguajnë të gjithë nga 10% dhe sikur më i keqi të jetë Lulzim Basha, do ia jap votën edhe me sy mbyllur vetëm për këtë premtim që ka bërë.

Edhe ai më i varfri duhet ta ndjejë që po kontribuon në shtetin e tij. Ne do vazhdojmë të paguajmë, duhet të bëjmë edhe ne si kuksianët”, u shpreh si kurrë më parë Çani.

Link: https://youtu.be/N5JxHUYLb7M?t=4728

Burimi i fotos kryesore:  ©News24