Home Lifestyle Gjyshja seksi sfidon 18-vjeçaret për kurorën e miss-it
Gjyshja seksi sfidon 18-vjeçaret për kurorën e miss-it
0

Gjyshja seksi sfidon 18-vjeçaret për kurorën e miss-it

0
0

Një gjyshe ka habitur mijëra njerëz me pamjen e saj rinore.

‘Bomba’ bjonde, Gina Stewart është një nga finalistet për kurorën e lakmuar të Miss Maxim 2018.

Modelja mahnitëse, nënë e 4 fëmijëve, ka ‘hedhur’ poshtë qindra vajza në moshën e fëmijëve të saj.

Me pamjen e saj rinore e konstruktin e trupit të formuar e bombastik, ju do të habiteni kur të kuptoni se sa vjeç është ajo.

Modelja nga Gold Coast, e cila ka më shumë se 40.000 ndjekës në Instagram, është 47-vjeçe.

Dhe jo vetëm, Stewart është bërë gjyshe në moshën 46-vjeçare dhe ka një mbesë 10 muajshe.

Link: https://www.instagram.com/p/BhdvNcHhwO1/?taken-by=strawberriesandcream1

Link: https://www.instagram.com/p/BhCHpvoD8LC/?taken-by=strawberriesandcream1

Link: https://www.instagram.com/p/BgJAIH9hO9S/?taken-by=strawberriesandcream1

Link: https://www.instagram.com/p/BgwqLp6jQ5M/?taken-by=strawberriesandcream1

Link: https://www.instagram.com/p/BgTBSaiBG5O/?taken-by=strawberriesandcream1

Burimi i lajmit: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-5610369/Single-mother-Gina-Stewart-running-Miss-Maxim-Australia-2018.html