Home Aktualitet Shet cigare, por policia e dhunon sikur të shiste drogë. Stresi bën një apel sensibilizues
Shet cigare, por policia e dhunon sikur të shiste drogë. Stresi bën një apel sensibilizues
0

Shet cigare, por policia e dhunon sikur të shiste drogë. Stresi bën një apel sensibilizues

0
0

Një ngjarje mjaft e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme dhe shumë personazhe publikë i janë bashkuar dhimbjes së një shitësi ambulant, i cili u dhunua pasi refuzoi t’i dorëzonte cigaret e tij oficerëve të policisë bashkia.

Neki Bajraktari baba i dy fëmijëve, e fiton bukën e gojës duke shitur paketa cigaresh. Por ai është dhunuar barbarisht pasi nuk pranoi të dorëzonte paketat e tij, bukën e fëmijëve, në duart e policëve të Bashkisë.

Ndër personazhet e njohur që reaguan publikisht në lidhje me këtë skandal, qe edhe reperi Stresi.

“Normal do nxjerri buken e gojes ne nje far menyre !!! Shet paketa cigare se sdo te vjedh as te grabis as me mashtru e as me rendu askend pervec se buken e femijes vet . Dhe shteti sot te rreh ne kete menyre !!! Turp Turp Turp ” Ka shkruar ai në fotot e viktimës së dhunës.

Link: https://www.instagram.com/p/Bhv_w_GBELQ/?taken-by=stresi

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BeiHUMJhKEC/?taken-by=stresi