Home ShowBiz Me pushime në Singapor. Brenda dhomës super-luksoze të Andrrës dhe Sinanit
Me pushime në Singapor. Brenda dhomës super-luksoze të Andrrës dhe Sinanit
0

Me pushime në Singapor. Brenda dhomës super-luksoze të Andrrës dhe Sinanit

0
0

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë një ndër çiftet më të dashur të publikut. Përveç dashurisë së tyre me shikim të parë, për të cilën Sinani ka treguar në intervistat e tij, publiku vlerëson shumë harmoninë dhe afinitetin mes tyre.
Para pak ditësh, Andrra ka pasur ditëlindjen dhe këngëtari i famshëm, veçmas një unaze të shtrenjtë, i ka rezervuar të shoqes një udhëtim luksi në një nga destinacionet më prestigjoze turistike në botë. Në perlën aziatike të zbavitjes, pikërisht në Singapor.

Pas mbërritjes në destinacion, Andrra ka gjetur pak çaste për të ndarë me ndjekësit disa pamje video të ambjenteve mrekulluese të dhomës së tyre që ngjan më shumë si apartament ekstra-luks. Përpos kësaj ajo ka ndarë me fansat në Instagram edhe imazhe të ndryshme nga panorama e rrallë.
Për më shumë mund të ndiqni videot e mëposhtme:

1764766252040984167_557110855

Link: https://www.instagram.com/andrradestani/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bh2DXdrA4J6/?taken-by=andrradestani