Home ShowBiz Ami zbulon në tualet diçka që do trondisë të gjitha femrat
Ami zbulon në tualet diçka që do trondisë të gjitha femrat
0

Ami zbulon në tualet diçka që do trondisë të gjitha femrat

0
0

Çifti Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi, bashkë me dy fëmijët e tyre, ndodhen këto ditë në Vienë për disa ditë pushimi.

Nga atje Ami ka publikuar një foto në InstaStory, përmes së cilës përcjell shqetësimin e shumë nënave që nuk gjejnë hapësira për të ndërruar të vegjlit e tyre kur janë jashtë shtëpisë në vendin tonë.

“Paradhoma e një tualeti normal në një qendër tregtare në Vienë”, shkruan Ami duke i lënë të gjithë pa fjalë me këto kushte që Viena i ofron nënave të reja për të ndërruar foshnjat e tyre.

amibanjoaooaa

Link: https://www.instagram.com/amardatoska/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BiABMGwldZe/?taken-by=amardatoska