Home ShowBiz Besi publikon foton dhe tallet keq me doktorin e VIP-ave
Besi publikon foton dhe tallet keq me doktorin e VIP-ave
0

Besi publikon foton dhe tallet keq me doktorin e VIP-ave

0
0

Bes Kallaku nuk i ndal shakatë dhe batutat publike, sidomos me personazhet e njohur të ekranit. Objekti i shakasë së rradhës ka qenë kirurgu plastik Skerdi Faria, i njohur ndryshe si doktori i VIP-ave shqiptarë.

Këtë herë mesa duket Skerdit i ka dalë jashtë kontrollit një foto e vjetër, e cila është shfrytëzuar nga Besi më së miri. Aktori ka postuar foton në “Instastory”, ku mbi të janë shkruar fjalët” “Skerdi Faria kur ishte i virgjër”.

Por Besi nuk i lë me kaq shakatë, poshtë fotos ai shkruan: “Skerdi Faria kur dilte ekskursion te liqeni”. Kujtojmë se ata të dy kanë një miqësi të mirë me njëri-tjetrin dhe me siguri që mjeku kirurg do e marrë me sportivitet këtë shaka të kripur të Besit.

1780773425963842948_632381076

Link: https://www.instagram.com/bes_kallaku/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BiH8EP0AlnX/?taken-by=bes_kallaku