Home Tag "ami"

Zbulohet arsyeja që e mban Amin larg filmave të Ermal Mamaqit

0
Ami së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e Rudinës ku ka ndarë më shumë rreth projekteve dhe jetës së saj familjare. Ndër të tjera ajo ka zbuluar dhe arsyen që e mban larg filmave të partnerit. ‘Me thënë të drejtën ka pasur një propozim në filmin e parë për një rol episodik që […]

Amarda Toska zbulon sekretin që i jep lezet raportit me partnerin

0
Ami dhe Ermali janë një nga dyshet më të komentuara në mediat sociale dhe jo vetëm.  Shpesh jemi mësuar ti dëgjojmë të flasin për njëri-tjetrin në daljet e tyre. Së fundmi Ami ka realizuar një intervistë virtuale me ndjekësit ku pyetja që mori vëmendje ishte ajo mbi xhelozinë. A je xheloze për Ermalin e pyeti […]

Nuk paska qenë e vështirë për ti ‘rrëmbyer’ zemrën, Ami zbulon detajet e Ermalit

0
Amin dhe Ermalin të gjithë i shikojnë si një çift shëmbull. Dyshja përveçse mjaft të suksesshëm në karrierë kanë treguar se janë të suksesshëm në familje. Amarda së fundmi ka realizuar një intervistë virtuale me ndjekësit ku zbulon më shumë detaje nga jeta e tyre familjare. Ajo tregon se pavarësisht angazhimeve gjejnë gjithmonë kohë që […]