Home ShowBiz Presidenti i Republikës takohet me Eugent Bushpepën. Publikojnë një foto që do mbahet mend gjatë
Presidenti i Republikës takohet me Eugent Bushpepën. Publikojnë një foto që do mbahet mend gjatë
0

Presidenti i Republikës takohet me Eugent Bushpepën. Publikojnë një foto që do mbahet mend gjatë

0
0

Gjatë ditës së sotme kreu i shtetit Ilri Meta, ka takuar këngëtarin që përfaqësoi Shqipërinë ne Eurovison, rockerin Eugent Bushpepa.

Në krah të një fotografie ku të dy pozonin si rockerë, Presidenti i Republikës shkruan: “Falenderova sot me mirënjohje, yllin e rokut dhe muzikës moderne shqiptare, Eugent Bushpepa, për përfaqësimin dinjitoz të Shqipërisë në Eurovision”.

Në anën tjetër edhe Genti ka publikuar të njëjtën foto në profilin e tij të Facebook, shoqëruar me diçiturën:

“Me Presidentin me Rock ne Bote!🤘😁
Z.PRESIDENT shume faleminderit per vleresimin dhe mikpritjen!

The Best Rock President of them All!
Mr. PRESIDENT, thanks for having me and thanks for the appreciation! You Rock!”

2018-05-17 14_20_42-Ilir Meta - Home

32690337_1760126737366925_6180291672170037248_o

Link: https://www.facebook.com/ilirmetazyrtar/photos/a.1479540228758912.1073741829.1477517792294489/1760126734033592/?type=3&theater

Burimi i fotos kryesore: https://www.facebook.com/bushpepagent/photos/pb.47675291469.-2207520000.1526559768./10155295245626470/?type=3&theater