Home ShowBiz Del sërish jashtë parashikimeve, Alketa Vejsiu pozon seksi në vaskë
Del sërish jashtë parashikimeve, Alketa Vejsiu pozon seksi në vaskë
0

Del sërish jashtë parashikimeve, Alketa Vejsiu pozon seksi në vaskë

0
0

Alketa Vejsiu, moderatorja jonë e dashur ka preferuar të dalë paksa nga standardi i publikimeve të saj në rrjet.
Pasi bëri publike disa foto shumë sensuale ku shfaqej nga shtrati i saj, këtë herë Alketa duket edhe më tunduese.

Ajo ka pozuar nga brenda një vaske, por jo si pozat e zakonshme e zhveshur dhe në ujë. Sensuale dhe veshur me të zeza, Alketa ka një vështrim depërtues.

Moderatorja  e ‘Në kurthin e Piter Pan’ e ka shijuar këtë periudhë ndryshimesh dhe shkëlqimi, pasi së fundmi ka ndryshuar nga look-u i saj edhe modelin e flokëve.

@class_photography_ Orsola Mema

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bi31T2sAf8n/?taken-by=alketavejsiu

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bim_ts2Ao9s/?hl=en&taken-by=alketavejsiu