Home ShowBiz Eshtë zgjedhur femra më seksi në botë. Kate Upton tregoi pse e meriton
Eshtë zgjedhur femra më seksi në botë. Kate Upton tregoi pse e meriton
0

Eshtë zgjedhur femra më seksi në botë. Kate Upton tregoi pse e meriton

0
0

Kate Upton u shpall femra më seksi në botë nga Maxim’s Hot 100. Dhe supermodelja tregoi pse e meriton plotësisht këtë titull.

Bukuroshja seksi ka pozuar për Maxim duke treguar format e saj bombastike.

26-vjeçarja tepër provokuese pozoi në një peisazh të shkretë.

Me bukurinë e Marilyn Monroe dhe asetet e saj të bollshme, Upton dukej mahnitëse.

5b21112f47317719512808 5b21112f78069022495777 5b211130cedb4278709332 5b2111302d0aa654720187

Link: https://www.instagram.com/kateupton/

#MaximHot100 @maximmag

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Link: https://www.instagram.com/p/BjvJ5RmAN4p/?taken-by=kateupton

Desert heat 🔥 #MaximHot100 @maximmag

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bju8fxygeY0/?taken-by=kateupton

Burimi i fotos kruesore: https://www.instagram.com/p/BfMdnbrHD8O/?taken-by=kateupton