Home ShowBiz Iggy Azalea “dalldis” fansat përsëri. Tërësisht nudo…
Iggy Azalea “dalldis” fansat përsëri. Tërësisht nudo…
0

Iggy Azalea “dalldis” fansat përsëri. Tërësisht nudo…

0
0

Iggy Azalea  ka çmendur fansat në Instagram, pasi ka ekspozuart trupin e saj sërisht në fare pak ditë.

Reperja australiane nu ka nguruar të pozojë nudo për Fashion Nova dhe ka publikuar foto në rrjetet sociale.

28-vjeçarja ekspozoi format e saj mahnitëse dhe u sigurua të mbulojë pjesët intime.

Iggy duket shumë seksi dhe tërheqëse me një shikim të ngulitur tek objektivi.

@fashionnova 👠👠

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bj8IWgiHIKO/?taken-by=thenewclassic

Sometimes all you need is a good pair of heels @fashionnova

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bj8H7n4HNgq/?taken-by=thenewclassic

1800372984731308866_23617983

Link: https://www.instagram.com/thenewclassic/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BjqUvZRn8av/?taken-by=thenewclassic