Home ShowBiz ”Faleminderit dashuria ime” Albërie Hadërgjonaj mirnjohëse për super-dhuratat
”Faleminderit dashuria ime” Albërie Hadërgjonaj mirnjohëse për super-dhuratat
0

”Faleminderit dashuria ime” Albërie Hadërgjonaj mirnjohëse për super-dhuratat

0
0

Disa dhurata të çmuara kanë shkuar sot në adresë të këngëtares Albërie Hadërgjonaj.

Të gjitha këto i ka prej grimerit Ariel me të cilin ka shoqëri të afërt dhe e konsideron si djalin e saj.

”Falëmnderit dashuria ime”, ka shkruar pranë fotos Albëria e cila i ka shndarë imazhet e dhuratave me ndjekësit.

Ajo njihet për sukseset në muzikë dhe si një femër që kujdeset shumë për pamjen e jashme. Rezidente në SHBA ku ka korrur sukses edhe si shitëse e pronave të paluajtshme.

auto_Screenshot_4-301528819772 auto_Screenshot_5-19_11528819773 auto_Screenshot_5-191528819773 auto_Screenshot_6-181528819774

Link: https://www.instagram.com/alberije_hadergjonaj/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bioz_PmHCX9/?taken-by=alberije_hadergjonaj