Home ShowBiz Ndahen Afrona dhe Blero?! Ja detaji që ngre dyshimet
Ndahen Afrona dhe Blero?! Ja detaji që ngre dyshimet
0

Ndahen Afrona dhe Blero?! Ja detaji që ngre dyshimet

0
0

Për të kuptuar mardhënien me dy ose më shumë personave vlen të shihet edhe sjellja mes tyre në rrjetet sociale.

Blero Muharremi është një ndër këngëtarët më të njohur shqipëtar. Prej vitesh është në një marrëdhënie me modelen e njohur shqiptare, Afrona Dika.

Por, duket se midis çiftit ka pasur një krizë dhe ata nuk janë më bashkë. Afrona i ka fshirë fotot që kishte me Bleron nga profili i saj në Instagram dhe ata nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram.

Të fejuar në vitin 2006, Afrona dhe Blero kanë pasur shpesh konflike bashkë. Ata kanë pasur ndarje, ribashkime dhe fshirje nga Instagram plot herë. Ndërkohë, ende nuk dihet nëse kjo është një gjë e përkohshme apo çifti është ndarë përfundimisht. Koha do e tregojë.

 

1-1

 

Link: https://www.instagram.com/bleromuharremi/

2-1

Link: https://www.instagram.com/afronadika/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bj6-96AFeIV/?taken-by=bleromuharremi