Home Lifestyle Drake merr peng rrjetin me “In My Feelings challenge”
Drake merr peng rrjetin me “In My Feelings challenge”
0

Drake merr peng rrjetin me “In My Feelings challenge”

0
0

 

Drake ka “rrëmbyer” rrjetin me një sfidë që tashmë është bërë virale dhe është trendi i momentit në shumë vende të botës.

Bëhet fjalë për këngën “In My Feelings,” e cila po kërcehet në profilet e shumë përdoruesve të rrjeteve sociale.

Pjesë e kësaj sfide janë bërë së fundmi edhe personazhe të njohur shqipëtar si Dua Lipa, Erjona Sulejmani etj.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=2nyqUWFQOpg

KIKI DO YUH LUH ME?

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Link: https://www.instagram.com/p/BllF6BzDBzA/?taken-by=dualipa

Link: https://www.instagram.com/p/BlkVWGynpxP/?taken-by=erjona_sulejmani

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BlkVWGynpxP/?taken-by=erjona_sulejmani / https://www.instagram.com/p/BllF6BzDBzA/?taken-by=dualipa