Home ShowBiz Pushimet super luksoze të Blendi Fevziut nuk kanë fund – Zbuloni se ku ndodhet ai këtë herë
Pushimet super luksoze të Blendi Fevziut nuk kanë fund – Zbuloni se ku ndodhet ai këtë herë
0

Pushimet super luksoze të Blendi Fevziut nuk kanë fund – Zbuloni se ku ndodhet ai këtë herë

0
0

Gazetari i mirënjohur Blendi Fevzi gjithmonë është spikatur që është i dashuruar pas udhëtimeve. Nga nuk e shikon Blendin në udhëtim, në çdo cep të botës dhe në çdo periudhë.

Nuk ka rëndësi nëse është dimër apo verë, ai gjithmonë kur gjen kohë të lirë niset për udhëtim. Ditët e fundit ka kaluar disa momente të bukra në jug të Shqipërisë në Dhërmi.

Ndërkohë ditën e djeshme është parë të udhëtojë me avion por ende nuk e ka bërë të ditur destinacionin e rradhës.

Nga foto shihet qartë që ai është në një vend super luksoz.

blendi

Link: https://www.instagram.com/blendifevziu/

https://www.instagram.com/p/BlsH-hKnnWd/?taken-by=blendifevziu

Link: https://www.instagram.com/p/BlsH-hKnnWd/?taken-by=blendifevziu

Burimi i fotos: © TvKlan