Home ShowBiz Çfarë po ndodh me Ardian Bujupin – Kalon natën ne spital
Çfarë po ndodh me Ardian Bujupin  – Kalon natën ne spital
0

Çfarë po ndodh me Ardian Bujupin – Kalon natën ne spital

0
0

Këngëtari i suksesshëm Ardian Bujupi është duke shijuar famën e këngës “Çika Çika”. Edhe pse kanë kaluar 3 muaj nga publikimi i saj, kjo këngë vazhdon të jetë refren kudo.

Por diçka ka ndodhur me Ardianin? Me anë të një foto të postuar prej tij në Instastory shohim që ai ka pasur një problem me shëndetit dhe i është dashur të kalojë natën në spital.

 

Urojme që të mos ketë asgjë serioze dhe gjithashtu i urojmë shërim të shpejtë Ardianit!

2018-10-02 10_07_45-Stories • Instagram

Link: https://www.instagram.com/ardianbujupi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bn9a2B7hBqi/?taken-by=ardianbujupi