Home ShowBiz Sot prezanton përkrah Manushit, por si shprehej Nevina për emisionet sportive, vetëm pak kohë më parë
Sot prezanton përkrah Manushit, por si shprehej Nevina për emisionet sportive, vetëm pak kohë më parë
0

Sot prezanton përkrah Manushit, por si shprehej Nevina për emisionet sportive, vetëm pak kohë më parë

0
0

Pas lajmit se nuk do ta prezantonte më “Jo vetëm modë”, Nevina Shtylla u bë mjaft e përfolur dhe e komentuar në media. Vetëm pak kohë më parë u zbulua se Nevina do të bëhej pjesë e “Proçesit sportiv” dhe sot ajo prezantonte krah Edi Manushit.

Mirëpo në qershor të këtij viti, e ftuar në “Pop Culture”, Nevina u shpreh se një emision sportiv nuk do ta prezantonte kurrë, një deklaratë që bie ndesh me angazhimin e saj sot në “Proçesin sportiv”.

E pyetur nga Dojna Mema në “Pop culture” nëse ka një format që nuk do ta prezantonte kurrë, Nevina ka zgjedhur formatet standarte të futbollit. “Unë personalisht deri më sot nuk i kam pranuar sepse nuk jam e prirur ndaj futbollit dhe e di që do ndodhesha artificialisht në një format të tillë. Do ishte një sforco shumë e madhe. Sidomos femrat që nuk janë eksperte të këtij sporti.

Do mbetesh gjithmonë ajo vajza e bukur që je plotësuese e atij mashkullit që të kanë vënë në krah që është ekspert i futbollit. Sado që të mundohesh nuk do të shohin asnjëherë si të barabartë, as teleshikuesit, as të ftuarit kështu që do të ishte pak e lodhshme për mua. Do gjykohej kjo pjesa: Është një vajzë e bukur prandaj është aty”, është shprehur asokohe Nevina.

Link: https://youtu.be/k-65L2jApfM?t=142

Burimi i fotos kryesore: https://www.facebook.com/procesisportiv/photos/a.469028189825317/2045002898894497/?type=3&theater