Home ShowBiz Fifi vjen sërisht në “Shiko kush luan”
Fifi vjen sërisht në “Shiko kush luan”
0

Fifi vjen sërisht në “Shiko kush luan”

0
0

Pak javë më parë u spekulua me një lajm nëpër portale ku thuhej se Luana dhe Fifi kishin bërë sherr dhe për këtë arsye moderatorja dhe autorja e ‘Shiko kush luan’ e kishte zëvëndësuar këngëtaren këtë sezon televiz.

Ishte Fifi ajo që ju dha fund thashethemeve me një status ku shkruante se thjesht i kishte mbaruar kontrata se marrëdhënia e saj me Luanën është shumë e mirë.

Megjithatë Fifi do ti bashkohet sërish emisionit ‘Shiko kush luan’. Këtë e ka bërë të ditur vetë Luana me postimin e saj të fundit në Instagram ku i bën tag edhe Fifit.

Në videon promovuese sigurisht del edhe këngëtarja simpatike.

Link: https://www.instagram.com/p/BozTwy4H4w7/?taken-by=luanavjollca

Burimi i fotos kryesore: ©Top Channel