Home ShowBiz Capital T zyrtarisht i fejuar?! Fanseve të shumta u thyet zemra
Capital T zyrtarisht i fejuar?! Fanseve të shumta u thyet zemra
0

Capital T zyrtarisht i fejuar?! Fanseve të shumta u thyet zemra

0
0

Trim Ademi i njohur ndryshe si Capital T, ka postuar dy foto, në njërën prej të cilave shihet në një helikoper me një femër mjaft simpatike brune dhe në foton tjetër shihet që kanë lidhur duart bashkë.

Mirëpo ajo që na bën zyrtarisht të dyshojmë është fakti se krahas fotos shkruan:Kush është vajza misterioze?

Fanset e tij jane shprehur zemërthyera në komentet e tyre! Të jetë fejur vërtet reperi? Këtë nuk e dimë me siguri. Gjithsesi na mbetet të themi që Capital T do mbetet një nga reperët më të sukseshëm shqiptar.

42981967_170191870573616_4890577153979965567_n 43422333_517327542067390_2786723235276010131_n(1)

Link: https://www.instagram.com/p/Boy2bm8BqCO/?taken-by=truekapo

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BkSyUxOBi9x/?taken-by=truekapo