Home ShowBiz Shikon filma me pullë të kuqe? Enca e fakton me anë të një video
Shikon filma me pullë të kuqe? Enca e fakton me anë të një video
0

Shikon filma me pullë të kuqe? Enca e fakton me anë të një video

0
0

Mes gjithë artistëve dhe personazheve të tjerë të showbizit, Enca është më e ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo publikon në profilin e saj shumë foto e video provokuese, duke ekspozuar format e saj bombastike. Por së fundmi, një video që këngëtarja ka hedhur në Instastory, ka habitur shumë ndjekës.

Në të, ajo ka filmuar një makinë e cila ka të shkruajtur në pjesën e prapme të saj “fake taxi”. Duket se shumë njerëz i kanë shkruar këngëtares pas kësaj videoje dhe ajo ka hedhur një tjetë story, duke shpjeguar se e di shumë mirë se ‘fake taxi’ është një faqe pornoje.

“Djema e di se çfarë është fake taxi, nuk jeni vetëm ju ‘pisa’, replikon Enca publikisht me ndjekësit.

enc1

Link: https://www.instagram.com/enca/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bog-XCtHLTV/?taken-by=enca