Home ShowBiz Film apo klip? Bleona publikon fragmente nga projekti i ardhshëm
Film apo klip? Bleona publikon fragmente nga projekti i ardhshëm
0

Film apo klip? Bleona publikon fragmente nga projekti i ardhshëm

0
0

Me anë të një video të postuar në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram, Bleona Qereti ka paralajmëruar videoklipin e saj të ri.

Ajo  ka publikuar imazhe nga seti i xhirimit të klipit, ku tregon  se është bërë një punë e paloshme për realizimin e këtij videoklipi.

Ajo shfaqet plot stil në prag të publikimit të krijimit të saj të ri muzikor.

Xhirimet kanë zgjatur shumë dhe për shkak të bashkëpunimit në grup ja kanë dalë të realizojnë një klip të veçantë, që ngjason me një film të shkurtër.

Link: https://www.instagram.com/p/Boz28QhlW4n/?taken-by=bleona

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BowcnDTFfbY/?taken-by=bleona