Home ShowBiz “Kush ta ka mësuar anglishten?”, Olti Curri tallet keq me Armina Mevlanin
“Kush ta ka mësuar anglishten?”, Olti Curri tallet keq me Armina Mevlanin
0

“Kush ta ka mësuar anglishten?”, Olti Curri tallet keq me Armina Mevlanin

0
0

Një ndër personazhet më të njohur e të përfolur në Shqipëri është pikërisht blogeri Olti Curri.

Ai njihet dhe si një nga opinionistët më thumbues, ndërkohë që këtë herë në “rrjetën” e tij ka rënë Armina Mevlani, dhe jo për të parën herë në fakt.

Olti shpesh tallet me Arminën për mënyrën si flet anglisht, dhe këtë herë ka vendosur ta ironizojë nëpërmjet një video ku shfaqet një vogëlush i cili nuk mund ta flasë mirë gjuhën angleze.

“Kush ta ka mësuar anglishten ty të keqen, Armina”, shkruan Oltime humor.

Link: https://www.instagram.com/olticurri/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BoRgre-BTrY/?taken-by=olticurri / https://www.instagram.com/p/BoLyRiehHiQ/?taken-by=armina_mevlani