Home ShowBiz Largohet nga Top Channel, Eneda Tarifa tregon arsyet
Largohet nga Top Channel, Eneda Tarifa tregon arsyet
0

Largohet nga Top Channel, Eneda Tarifa tregon arsyet

0
0

Edhe pse më herët u hodhën aludime se Ledion Liço nuk do jetë më pjesë e The Voice Kids, ai mbetet autor i këtij programi.

Pak më parë ka qenë Eneda Tarifa ajo e cila ka njoftuar përmes një postimi në llogarinë e Instagram-it, se nuk do të jetë më pjesë e jurisë së “Voice Kids 3”.

‘Miqtë e mi, ju informoj me shumë dashuri se për shkak të impenjimeve personale, plane dhe projekte televizive tepër të rëndësishme për mua, nuk mundet që këtë vit të jem pjesë e jurisë së Voice Kids 3. I uroj suksese miqve të mi në sezonin e ri dhe veçanërisht Ledionit për këtë bashkëpunim mbresëlënës. Suksese të gjithë fëmijëve, të fitojë më i miri!”- shkruan Tarifa.

Link: https://www.instagram.com/p/Bq7spKeln4t/

Link: https://www.youtube.com/watch?v=J2-t8ZKb8bs

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BoSBJSogcvt/