Home Lifestyle Idetë e veçanta për dhuratat e Krishlindjeve pa shpenzuar shumë para
Idetë e veçanta për dhuratat e Krishlindjeve pa shpenzuar shumë para
0

Idetë e veçanta për dhuratat e Krishlindjeve pa shpenzuar shumë para

0
0

Po afrojnë festat e fundvitit, Krishlindja dhe Viti i Ri dhe ju akoma nuk i keni bërë dhuratë njerzve tuaj të zemrës. Nëse jeni në dilemë, ky artikull ju ndihmon me disa ide interesante për dhurata dhe pa shpenzuar shumë para.
Hidhini një sy listës së mëposhtme të dhuratave:
1. Kuti të vogël toni për kapakët e syve
2. Filxhan qeramik
3. Këmishë me ngjyrat festive
4. Orë lëkure për femrat
5. Portofol lëkure për meshkujt
6. Qirinj me aromatizues
7. Varëse me inicialet
8. Hapëse elektrike të shisheve të verës
9. Ibrik çaji porcelan
10. Doreza
11. Çantë të zezë të vogël për femrat
12. Pikturë murale
13. Set kremërash bimore
14. Dekor zbukurimesh me motivet festive i personalizuar

Burimi i lajmit: https://www.countryliving.com/shopping/gifts/g2077/christmas-presents/

Burimi i fotos kryesore: https://stocksnap.io/photo/FMUEJKZBRH