Home ShowBiz Franceska Jace tregon suksesin për t’u bërë i pasur
Franceska Jace tregon suksesin për t’u bërë i pasur
0

Franceska Jace tregon suksesin për t’u bërë i pasur

0
0

Edhe Franceska ka rënë pre e pyetjeve të personave që e ndjekin në Instagram.

Një person e ka pyetur në lidhje me jetën e saj luksoze, udhëtime, makina, dreka dhe darka në restorantet më të shtrenjtë.

Franceska nuk e ka mënjanuar këtë pyetje por i ka kthyer një super përgjigje duke e postuar edhe në profilin e saj në instastory, duke na çuditur me përgjigjen!

2

Link: https://www.instagram.com/franceskajace/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BtZEsxJh97H/