Home ShowBiz Ardit Gjebrea merr një pyetje të sikletshme nga Ana
Ardit Gjebrea merr një pyetje të sikletshme nga Ana
0

Ardit Gjebrea merr një pyetje të sikletshme nga Ana

0
0

Për baballarët gjithmonë është e vështirë të shikojnë vajzat e tyre krah një mashkulli tjetër që nuk është ai vet e sidomos kjo gjë bëhët akoma më e vështirë kur në familje është vetëm një vajzë.

Këtë situatë po kalon edhe Ardit Gjebrea edhe pse mund te themi që Ana është ende e vogël por Arditi ka marrë një pyetje shumë pikante nga Ana dhe është vënë pak në siklet për t’iu përgjigjur.

 

Foto e publikuar nga vet Arditi:

1976463858161479715_259334358

Link: https://www.instagram.com/arditgjebrea/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BrEBCKWnO85/