Home ShowBiz Si një vajzë e vogël me gërsheta, kjo fotot e Norës nuk duhet humbur
Si një vajzë e vogël me gërsheta, kjo fotot e Norës nuk duhet humbur
0

Si një vajzë e vogël me gërsheta, kjo fotot e Norës nuk duhet humbur

0
0

Nora Istrefi sot na ka surprizuar me look-un e saj më të ri. Ka kapur flokët me gërshëta dhe ngjan si një çupëlinë shumë seksi.

E veshur me një fund me pala dhe një golf të thjeshtë Nora i është rikthyer modës të disa viteve më parë.

Ajo ngjan kaq shumë e ëmbël në këtë foto saqë ndonjëri që nuk e njeh nuk do e besonte që Nora është mami e Renes.

Link: https://www.instagram.com/p/Btxpv5xFb2u/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BtHEVGIFPv4/